Čistič výparníkov LUXEDO - parfumovaný 5L Errecom

Čistič na vnútorné jednotky LUXEDO je rýchlo pôsobiaci a účinný parfumovaný čistič, vyvinutý na celkové čistenie vnútorných jednotiek.

Katalógové číslo: 2015668

Skladom 36 ks

Cena po prihlásení

Ak sa chcete stať naším partnerom a nakupovať za veľkoobchodné ceny, zaregistrujte sa, obratom vás budeme kontaktovať.

Luxedo je parfumovaný čistiaci prostriedok pre výparníky a povrchy určený na odstraňovanie zárodkov a baktérií a poskytuje hĺbkové čistenie.
Jeho rýchly a účinný čistiaci účinok je najlepším riešením pre každodenné čistenie domácností, áut a kancelárií a pre bežnú údržbu vnútorných klimatizačných jednotiek. Ide o regeneračné ošetrenie, pretože odstraňuje aj organické zvyšky a nečistoty, ktoré sa nahromadili v priebehu rokov, čím spomaľuje ich opätovné objavenie.
Luxedo odstraňuje alergény (roztoče, psy, mačky, peľ) na tvrdých a neporéznych povrchoch. Nezanecháva na povrchoch agresívne chemické zvyšky a jednoduchým gestom poskytuje hĺbkovú dezinfekciu. Nie je agresívny pre povrchy a obsluhu. Je pripravený na použitie a účinkuje už za 5 minút. Nevyžaduje sa žiadne oplachovanie.
Luxedo je vhodný pre plán HACCP a možno ho použiť na povrchy prichádzajúce do styku s potravinami. Odstraňuje nepríjemný zápach a uvoľňuje sviežu čistú vôňu.
Značka Errecom
EAN 4444400000071
© 2023 Klimamarket s.r.o.